Найкращі продажі товарів 2020 з Китаю

Каталог товарів Аліекспрес

Інтернет магазин Аліекспресс це онлайн торговий центр, що складається з тисяч реальних і віртуальних магазинів з усіх куточків Китаю, однією з переваг є дуже низькі ціни і безкоштовна доставка товарів по всьому світу, а також зрозуміло є безкоштовна доставка в Україну. Офіційний сайт Аліекспресс багатомовний, є версія російською мовою  https://aliexpress.ru для України, за замовчуванням ціни відображаються в доларах, але можна міняти валюту і поставити відображення каталогу товарів в гривнях, рублях, доларах і євро.

Для того щоб зробити каталог цін в гривнях, в правому верхньому кутку онлайн магазину Аліекспресс, натисніть на кнопку "Доставка в", там можна змінити валюту (відображення цін), вказати в яку країну потрібна доставка (виберіть доставка в країну Україна, щоб відображалися товари з безкоштовною доставкою в Україну) і там можливо поміняти і змінити мову сайту на потрібну Вам.

Як відстежити посилку з Аліекспресс в Україні?

Посилки з Аліекспресс відправляються різними способами і через різні поштові служби (сервіси) і для зручності з майже кожної посилкою дається трек номер (tracking number) за допомогою якого можна відстежувати посилки. Найчастіше це трек номера (код відстеження) міжнародної пошти Китаю, якій відправляється 99% посилок China Post Air Mail, Hong-Kong Post, а також Singapore Post, Swiss Post, EMS. Більш докладно які бувають трек номера, їх різновиди, а також як найкраще відстежити посилку за трек номеру з Аліекспресс в Україні, можете прочитати тут: відстеження посилок з Аліекспресс, там же можна відстежити посилку і дізнатися свій трек номер замовлення.

Доставка здійснюється в будь-які міста, села і регіони України де є поштові відділення, доставка 99% випадків повністю безкоштовна навіть якщо товар коштує 1 долар. Україна не має прямого поштового сполучення з Китаєм, тому замовлення покупців (посилки) найчастіше йдуть транзитом через різні країни або через кілька країн (найчастіше через Росію, Фінляндію, Білорусь, Сінгапур) і тільки потім потрапляють на Україну. Поштові відправлення з Аліекспресс в Україну відправляються різними способами, наприклад морем, авіа поштою або залізницею (жд). Терміни доставки різні, якщо посилка надіслана звичайною міжнародною поштою, то доставка в такій випадку займає всередньому 2-3 тижні (14-21 день), іноді можуть бути затримки і посилка може йти в Україну 30-55 днів (понад місяць). На Аліекспресс також платна експрес доставка, службою EMS (7-20 днів) і швидка доставка за пару днів поштовою компанією DHL, TNT, FedEx (3-7 днів).

Як замовити на Аліекспресс в Україні?

Для того щоб оформити замовлення і купити товар на Аліекспресс з доставкою в Україну, просто зареєструйтеся і вкажіть свою поштову адресу (домашній адресу), це не складно і займає менше 5 хвилин. Як зареєструватись на сайті Аліекспресс, Ви можете прочитати тут реєстрація на Аліекспресс (відео та фото інструкція), а також рекомендуємо подивитися приклад як правильно заповнити свою адресу доставки на Аліекспресс (код зони України, код країни, поштовий індекс, zip code).

Оплачувати на Аліекспресс можна банківською карткою Visa, MasterCard, Maestro, Visa Classic, а також електронними платіжними системами Webmoney, Qiwi, Яндекс.Деньги, також можна виставити рахунок (роздрукувати його) і оплатити товар готівкою через банк. Оплачувати можна в абсолютно будь-якій валюті (будь-якими грошима) і не важливо в якій валюті у вас банківська картка, гривнева, доларова або в євро, все автоматично конвертується в долари за курсом покупки долара, по суті розрахунок відбувається в доларах, а платити Ви легко можете вашими гривнями. Купувати на Аліекспресс в Україні дуже вигідно, ціни в 3-5 разів нижче ніж в звичайних магазинах, можна купити дуже дешево електроніку, комп'ютери, ноутбуки, мобільні телефони, одяг, взуття, футболки, джинси, сукні, біжутерію та багато іншого, все буквально за копійки.

Куди приходять посилки з Аліекспресс Україна?

Багато хто задається питанням, куди саме приходять посилки з Аліекспресс при замовленні з України? Після покупки і оплати товару, продавець відправляє ваше замовлення і посилка приходить на ваше місцеве відділення пошти (зазвичай 2-3 тижні), після чого листоноша приносить і кидає у вашу поштову скриньку повідомлення з проханням прийти на пошту і забрати посилку. Доречі в дуже рідкісних випадках, найчастіше коли посилка дуже маленька, листоноша може покласти таку посилку в вашу поштову скриньку, але це рідкість, найчастіше доводиться ходити забирати її з пошти (потрібно пред'явити паспорт або водійські права, також підходить студентський з фотогрфии). Ось і все, нічого складного і незвичайного. Сподіваємося що ми Вам допомогли, бажаємо вам приємних покупок на Аліекспресс з України!